Bublinkové obálky svoju funkciu plnia výborne

Spoľahnúť sa na to, že všetko, čo posielame do sveta alebo len v rámci Slovenska, bude doručené v poriadku, môžeme iba vtedy, ak je zásielka zabalená dôkladne a v kvalitnej obálke. Nezáleží totiž na obsahu, každý druh tovaru, ktorý do nej vložíme, má svojho adresáta, a ten čaká na nepoškodenú zásielku v pôvodnom stave.

package-1081709_1920

V minulosti sme takisto posielali balíky a zásielky, no s tým rozdielom, že sme museli zháňať kartónové škatule či iné spôsoby, aby sme tovar mohli zabaliť a poslať. V súčasnosti to už máme oveľa jednoduchšie, stačí, že si na pošte kúpime plastovú obálku a môžeme byť spokojní, že všetko, čo pošleme, sa cestou neznehodnotí. Výborná voľba sú plastové obálky, ako už ich názov hovorí, vyrobené sú z plastu a už to je zárukou toho, že sa pri preprave neroztrhnú a obsah sa nevysype či nepoškodí.

Plastové obálky majú fantastické vlastnosti, medzi ktoré patrí vzduchonepriepustnosť, vodoodolnosť, jednoduché uzatváranie lepiacim pásikom alebo posuvným jazdcom, obsah obálky zostane pred zrakmi nepovolaných osôb skrytý vďaka čiernej farbe, ktorá je z vnútornej strany obálky. K obsahu sa nedostane ani prach, voda, slnečné lúče či iné nečistoty. Obálky sa predávajú v rôznych veľkostiach, v bielej farbe, ale aj v holografickej úprave alebo v čiernej matnej farbe.

posielanie zásielky

Lepšou alternatívou sú však bublinkové plastové obálky, tie vašu zásielku ochránia ešte lepšie, hlavne pred nešetrným zaobchádzaním prepravcom, pretože na vnútornej strane je nalepená bublinková fólia, čo obsah bublinková obálka https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk dokonalo ochráni pred mechanickým poškodením a stlačením. V obálkach posielame tlačoviny, dôležité dokumenty, drobné predmety ako je kozmetika či bižutéria, a práve pri týchto tovaroch oceníte ochranu bubliniek plastových obálok. K adresátovi sa tak dostane nepoškodený tovar v pôvodnom stave a spokojné budú obidve strany.