Najlepšie afrodiziaká

V afrodiziakálne účinky https://forcex.sk/ verili ľudia už v dávnych dobách. Domnievali sa, že nejaké lekváry, kúzelné amulety, netopieria krv alebo snáď vývar z kozích semenníkov podnecujú vášeň a zvyšujú sexuálnu výkonnosť a potešenie. Hovorí sa, že láska prechádza žalúdkom. Čo je na tom pravdy? Sex a jedlo majú veľa spoločného! Prináša nám neskonalé potešenie …

čokolada

Čokoláda
Táto pochúťka je jedným z najsilnejších afrodiziák. Obsahuje látku fenylalanín, ktorá zvyšuje množstvo hormónu šťastia teda endorfínov. Tie dokážu povzbudiť naše libido, doprajú nám pocit šťastia a pohody. Tip: Rozpustite čokoládu vo vodnom kúpeli. Pridajte kvapku oleja, aby zostala dlhšie tekutá a nestvrdol. Potom stačí namazať svoje telo touto hmotou a nechať partnera, aby si na vás pochutnal!
Jahody
Jahody sú známym afrodiziakom. Obsahujú zinok a mangán, čím rozpumpujú produkciu hormónov a zvýši naše sexuálne chute. Zinok navyše podporuje tvorbu testosterónu. Tip: Okrem klasickej kombinácie jahôd so šampanským vyskúšajte tiež jahody so šľahačkou. Stanú sa úplne ideálnou predohrou. Jahody môžete nechať na chvíľu v mrazničke. A dopriať si spolu s partnerom ľadové dotyky a bozky.

jahody

Šľahačka
Ak práve nemáte po ruke jahody, postačí vám aj samotná šľahačka. Môžete si z nej vytvoriť spodnú bielizeň a nechať partnera, aby vás vyzliekol jazykom.
Banány
Toto ovocie sa radí medzi afrodiziaká možno aj vďaka tvaru. Banány obsahujú draslík a vitamín B, ktoré podporujú produkciu pohlavných hormónov. Tip: Je len na vás akým spôsobom budete banán konzumovať. Môžete ho namáčať do čokolády alebo medu. Poukladať si ním telo a poslať partnera na “pašu” alebo sa navzájom kŕmiť. No a ak vám partner nebude stačiť, použite banán. Veď aj vaše učiteľky ho v škole používali ako náhradu za skutočnosť.