Zázrak na počkanie

Zdvih. Ľah a sed. Kiežby bolo zdvíhanie pohlavného orgánu založené na vôli daného človeka. Jednoducho by si pomyslel, že chce, aby sa mu postavil a vtedy by sa začal dvíhať. Tak ako dvíhame ruky. Automaticky, ale zároveň ich ovládame mysľou. Vlastnou mysľou vieme pohnúť rukami, nohami, prstami, ale nie penisom. Ten má svoj vlastný rozum a keď si zmyslí, že už viac nevstane, tak môžeme myslieť na vstávanie, koľko chceme a aj napriek tomu si nepomôžeme. Aspoň samy nie. Možno zo začiatku ešte áno, ale postupom času už ani to nepomôže, čo zaberalo voľakedy. Žiadna pekná žena, ktorá sa nám bude pretŕčať pred očami nám nezdvihne penis a už ani náladu, pretože keď to nebude pokračovať sexuálnym aktom, tak to človeka len zneistí a znechutí do takej miery, že nemá náladu už ani na nič.

couple-407150_1920

Je to stav trvalý alebo len dočasný? Má šancu ešte dúfať v to, že si niekedy užijem aj ten sex s krásnou ženou? Mám čakať dlhší čas, aby som načerpal nové sily a potom to snáď opäť pôjde všetko tak ako má? Alebo je to už navždy stratené nevedno kam?

couple-498484_1920

Tabletky alebo teda skôr generikum Cialis je niečo, čo vám prinavráti schopnosť koncentrácie na sexi mladé ženy. Jednoducho s pohlavnou stimuláciou – či už myšlienkami alebo činmi sa vám môže opäť rozjasniť váš deň a vy si ho môžete spríjemniť tak úžasnou činnosťou ako je pohlavný akt. Hry lásky. Alebo hocijakým iným názvom, akým to zvyknete nazývať vy sa vám môže postaviť váš penis. Opäť povstane ako fénix z popola. Už ste možno nečakali, ale je to možné. Naozaj sa to dá, aby ste vy mali znovu šťastné okamihy strávené na partnerke, pod partnerkou alebo dokonca pokojne aj s milenkou, či kamarátkou na pár nocí. Či už s neznámou, ktorú ste práve stretli. Všetko je možné. Život nekončí, ale začína. Možno práve týmto vám dáva novú šancu na to, aby ste otvorili brány svojho života a pustili do nich tie pravé osoby alebo iba jednu pravú osobu.