Anzio hliníkové disky

Anzio Hliníkové disky

Krásne auto, nablyšťané gumy a nemali by chýbať aj kvalitné disky. Disky dodajú autu vzhľad ale aj dokonalo ochránia pred poškodením pneumatiky.

Disky Anzio patria medzi veľmi kvalitné. Vyrábajú sa z odolného materiálu voči nepriaznivému počasiu, čiže znižuje sa riziko hrdzavenia.

Koleso auta pozostáva z gumy a disku. Disk slúži ako ochrana pri jazdení, aby zabránilo nadmernému prenikaniu nečistôt z vonku. Takisto disky dodávajú lepší vzhľad.

alu-disky-656x300

Disky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a pasujú na každý typ auta. Nemusíte sa báť, ak by bolo vaše vozidlo príliš veľké alebo malé, disky sa dokonalo prispôsobia veľkosti pneumatiky.

Životnosť diskov závisí od starostlivosti. Údržba je veľmi jednoduchá. Stačí ak pri každom umývaní automobilu dôkladne vyčistíte disky, zbavíte ich nečistôt a prípadne nastriekate ochranným sprejom. Takýmto jednoduchým spôsobom viete predĺžiť životnosť vašich diskov na aute. Nemusíte sa báť že by vám spadli alebo sa nejakým spôsobom odistili z kolesa.

Výhody Anzio diskov :

  • Výborná kvalita
  • Dlhá životnosť
  • Vhodné pre všetky typy vozidiel
  • Bezpečné
  • Ľahké čistenie a servis
  • Koleso ako jeden celok

Anzio disky sú veľmi populárne. Sú vyrobené z hliníka ako jeden celok (disk kolesa spolu s ráfikom). Tieto disky zabezpečujú jednoduchšie vedenie vozidla ale aj ich vzhľad je výraznejší oproti klasickým kolesám.

Kolesá spolu s diskami, ktoré tvoria jeden celok, majú lepšie jazdné vlastnosti. Nemusíte sa obávať, sú odolné voči poškodeniu. Zvyšuje sa dynamika,akcelerácie aj brzdenie.

Na druhej strane, ak sa jedná o servis a výmenu zimných pneumatík na letné, viete si to jednoducho vymeniť aj sami vo vašej garáži. Práve z dôvodu že disky sú celok,ako jedna pneumatika či zimné alebo letné, ich hmotnosť je 5-9 kg v závislosti od veľkosti.

auto-tires-2615412_960_720

Prezutie pneumatík už nemusí byť problém a už nemusíte jazdiť do servisu. Je však pravidlo, že pneumatiky aj s diskami by sa mali raz za jazdnú sezónu správne vyvážiť. Ale samotné prezutie pneumatík je veľmi nenáročné.

Ak ešte stále váhate aké disky si zvolíte pre váš automobil, chcete ich mať ako jeden celok, potom práve hliníkové disky Anzio budú pre vás tá správna voľba.

Publikováno v Nezařazené