Spečatenie lásky

Keď sa rozhodnete spojiť svoj život s niekým koho milujete, tak očakávate, že váš svadobný deň bude výnimočný. Z tohto dôvodu venujete maximálnu pozornosť prípravám, ktoré sú s vašim dňom D spojené. Chcete si uchmatnúť najvychýrenejšieho fotografa, aby ste aj po rokoch cítili z jeho práce emócie, ktoré ste v deň našej svadby prežívali. Zaujíma vás, na akú hudbu budú vaši hostia tancovať a zabávať sa. Záleží vám na tom, aby svadobné menu bolo pre všetkých gastronomickým zážitkom. Stručne povedané, chcete, aby bolo všetko perfektné a hlavne nezabudnuteľné.

Aj keď žijeme v dobe, kedy sú tlačené knihy akýmsi prežitkom a namiesto poštou zaslaných zamilovaných listov čítame e-maily alebo správy na Messengeri, tak si myslím, že jednou z najdôležitejších vecí pri prípravách vášho vytúženého dňa je výber papierového svadobného oznámenia, ktorým ukážete svetu, že ste našli niekoho, s kým chcete stráviť zvyšok života. Skvelou voľbou pre návrh vhodného dizajnu naše webové stránky.

Obálky na svadobné oznámenia

Ak si z ich ponuky vyberiete, nebudete ľutovať. V prvom rade vám tieto papierové svadobné oznámenia poskytnú hmotnú spomienku na deň, keď ste spečatili svoju lásku. K ďalším benefitom patrí napr. to, že sa k nim dostanú aj starší rodinní príslušníci, ktorí nie sú dostatočne technicky zdatní. Svadobné oznámenie im môžete poslať poštou alebo sa držať tradície a priniesť im ho osobne. Určite vás poteší aj to, že si svoje svadobné oznámenie môžete navrhnúť online z pohodlia domova.

Predajca taktiež ponúka zaslanie vzoriek papiera prostredníctvom Slovenskej pošty, úpravu rozmerov svadobného oznámenia podľa požiadaviek klienta, ako aj možnosť jeho vyhotovenia s použitím vašej fotografie, aby svojim zákazníkom čo najviac vyhovel.

Zamilovaný pár

Predtým, ako dôjde k samotnej tlači, vám odošlú náhľad grafického návrhu na schválenie, aby si boli istí vašou spokojnosťou. V prípade záujmu sa postarajú aj o zladenie vášho svadobného oznámenia s etiketami na fľaše, svadobnými pozvánkami a menovkami k stolu, ale aj s kartičkami na výslužky pre hostí. Z ich širokej ponuky si vyberie aj veľmi náročný klient, preto sa nebojte navštíviť ich webovú stránku. Verte mi, že nebudete musieť poľaviť zo svojich kritérií. Skôr budete mať problém vybrať si iba jeden dizajn.