Cez okná v hliníkovom ráme budete perfektne vidieť

Dokonalosť a len tie najlepšie vlastnosti hľadáme pri všetkých materiáloch, ktoré používame na výrobu rozličných súčastí nášho života. Zdravé bývanie je dôležité pre komfortný život a aj v tejto oblasti musíme mať na zreteli efektívnosť a praktickosť materiálov. Hliník takým materiálom určite je. Neskutočné množstvo variácií a možnosti dizajnového prevedenia môže poskytnúť hliník, materiál, ktorý je nadčasový, neskutočne tvárny a s dlhou životnosťou. Výrobky z neho môžu využívať ešte aj nasledujúce generácie. Vyrábajú sa z neho okná, dvere, presklené steny v hliníkových rámoch a tiež celé fasády budov. Mnoho z výrobcov dáva Hliníkové okná na tieto výrobky dlhoročnú záruku, pretože hliník je takmer nezničiteľný, v pôvodnom stave vydrží veľmi dlho a pritom jeho údržba pozostáva iba z utierania povrchu od prachu a hrubších nečistôt a následné preleštenie špeciálnym prípravkom, určeným na hliník.

okno

Spoločnosti ALUPROF a SCHUCO ponúkajú riešenia pre kvalitné okná, dvere, fasády z hliníka, tvoria výrobky, ktoré sú odolné proti požiarom, dymotesné, spĺňajú požiadavky na tepelnú izoláciu a čo sa týka dizajnu, v tomto je hliník neprekonateľný. V moderných budovách sú osadené hliníkové okná najrozličnejších rozmerov, pretože dokážu uniesť aj ťažké izolačné trojsklá v rozmerných rámoch. Dokonalo splynú s každým interiérom a skvelo oživia aj exteriéry.

stiahnuť

Obidve spoločnosti sa sústredia na to, aby sa ich realizácie stretli s uznaním čo sa týka kvality a funkčnosti produktov, napríklad momentálne je na trhu systém MB-104 Passive, čo je najlepšie tepelne izolovaná konštrukcia a ktorá hravo spĺňa aj tie najprísnejšie kritériá pre pasívnu výstavbu. Všetky výrobky, vrátane skla, ktoré sa používa pri jednotlivých systémoch, maj certifikáty najvyššej kvality od Inštitútu pasívnych domov v PHI Darmstadt. O tom, že výrobky spoločností SCHŰCO a ALUPROF sú vysoko kvalitné, spĺňajú náročné požiadavky na komfort, dizajn, energetickú úsporu a bezpečnosť pri ich používaní nás presviedčajú svojimi realizáciami stavieb na celom svete.