Kvalitná voda aj zo studne

Aj keď je voda pitná, jej kvalita sa na rôznych častiach Slovenska môže líšiť. V niektorých krajoch môžu mať problémy s tvrdosťou vodou, inde trápia ľudí v pitnej vode rôzne baktérie. Na to, aby ste mali istotu či je vaša voda skutočne kvalitná a pitná využitie možnosť analýzy vody od spoločnosti vodaservis.sk. Vodaservis.sk sa zameriava na celkovú analýzu pitnej či studničnej vody na základe čoho vám vyhotovia správu s obsahom prítomnosti kovov či baktérií a siníc. Tak isto zistíte tvrdosť vašej vody. V prípade, že vás trápi tvrdá voda využiť môžete zmäkčovače vody. Ak sa vo vašej vode nájdu baktérie či sinice, vodaservis.sk poskytuje dezinfekciu pitnej vody pomocou UV lampy.

studňa

Kvalitná voda je základom pre celý chod domácnosti, preto by ste si mali dať na nej záležať. V niektorých oblastiach Slovenska nie je len voda z kohútikov úplnou samozrejmosťou. Sú oblasti, ktoré sú menej obývané a vodovod tam nie je dotiahnutý. Takisto niektoré pozemky nemajú možnosť napojenia na obecný vodovod. Aj v takýchto prípadoch je však pozemok vhodný na stavbu. Rýchlo to vyriešite studňou. Studňa je výborný spôsob pre tých, ktorí nemajú možnosť napojiť sa na obecnú vodu alebo jednoducho chcú ušetriť za platbu za vodu. Studňu si môže zriadiť prakticky každý. Nikdy však neviete aká kvalita vody sa nachádza na vašom pozemku.

studňa

Aj s tým vám pomôže vodaservis.sk. Voda, ktorá sa nachádza v studni nie je hneď vhodná na pitie a preto je potrebná dezinfekciu. Dezinfekcia prebieha za prítomnosti UV lampy a zbaví vašu vodu nežiadúcich prítomných baktérií. Už vám nič nebráni v tom používať studničnú vodu na každodenné pitie. Využite aj vy možnosť dezinfekcie vody v studni od vodaservis.sk. Pretože nezabúdajte, že voda je náš každodenný komfort o ktorý nechcete prísť. Vážme si preto možnosť kvalitnej pitnej vody na pitie.