Právnik vytvorí platnú zmluvu o pôžičke

Keď zmluva o pôžičke chýba – ktokoľvek sa rozhodne požičať niekomu peniaze, mal by mať ľudovo povedané vo vrecku nejakú záruku, že mu ich dlžník vráti, v určitej dobe a v plnej výške. Ak niekomu požičiavate napríklad dvadsať Euro na lístok na vlak, a váš kamarát na vrátenie pôžičky zabudne, potom o nič zásadné nejde a možno si to potom niekedy vypovedáte a on vám to niečím vynahradí, avšak pokiaľ sa jedná o pôžičku vyššej sumy, napríklad dvadsaťtisíc Eur, potom bude vyslovene nutné vypracovať zmluvu o pôžičke.

prázdna peňaženka

Zmluvu o pôžičke môžete opísať z Internetu, ale… za tými tromi bodkami sa môže ukrývať nebezpečenstvo, nástraha vo forme nevydarenej zmluvy, ktorá vás môže stáť nemalé peniaze. Pamätajte, že Internet je síce perfektný pomocník, dostupný prakticky 24 hodín denne, ale nikto vám nezaručí, že všetky informácie v ňom uvádzané budú vierohodné, pravdivé a spoľahlivé, a že všetko, čo odtiaľ stiahnete, môžete využiť. Ak chcete počuť dobrú radu, potom si odtiaľ sťahujte len overené informačné materiály a čo sa týka rôznych zmlúv, na tie radšej nereflektujte vôbec. Zmluvu, ktorá sa priamo či nepriamo dotýka väčšej sumy peňazí, si nechajte vypracovať odborníkom, napríklad z advokátskej kancelárie v Bratislave https://www.lexante.sk/lexante-bratislava.html.

pôžička peňazí

Požičiavam peniaze alebo hnuteľnú vec – predovšetkým by sme mali poznamenať, že požičať môžete komukoľvek ako peniaze, tak aj akýkoľvek hnuteľný majetok. Pokiaľ ide o zapožičanie majetku, napríklad osobného automobilu, športového vybavenia, rôznych strojov a zariadení a pod., malo by v zmluve byť bližšie špecifikované, o aké predmety ide, a na čo budú slúžiť. Pri oboch typoch pôžičiek sa potom musí zmluvne ošetriť doba a forma splácania, prípadne úročenie a úroky z omeškania, a tiež sankcie, ak nie sú zo strany dlžníka dodržiavané zmluvné dojednania.

Právnik je profesionál – vypracovanie zmluvy o pôžičke je vždy výhodné zveriť do rúk profesionála, pretože ten nezabúda na žiadne zásadné skutočnosti a istí svojho klienta, aby nemohol byť zo strany dlžníka poškodzovaný. Takáto zmluva má potom všetky právne náležitosti, čo v prípade spísania rôznych zmlúv a dohôd medzi fyzickými osobami môže byť problém, najmä pri domáhaní sa svojich práv na súde.

Kvalitná voda aj zo studne

Aj keď je voda pitná, jej kvalita sa na rôznych častiach Slovenska môže líšiť. V niektorých krajoch môžu mať problémy s tvrdosťou vodou, inde trápia ľudí v pitnej vode rôzne baktérie. Na to, aby ste mali istotu či je vaša voda skutočne kvalitná a pitná využitie možnosť analýzy vody od spoločnosti vodaservis.sk. Vodaservis.sk sa zameriava na celkovú analýzu pitnej či studničnej vody na základe čoho vám vyhotovia správu s obsahom prítomnosti kovov či baktérií a siníc. Tak isto zistíte tvrdosť vašej vody. V prípade, že vás trápi tvrdá voda využiť môžete zmäkčovače vody. Ak sa vo vašej vode nájdu baktérie či sinice, vodaservis.sk poskytuje dezinfekciu pitnej vody pomocou UV lampy.

studňa

Kvalitná voda je základom pre celý chod domácnosti, preto by ste si mali dať na nej záležať. V niektorých oblastiach Slovenska nie je len voda z kohútikov úplnou samozrejmosťou. Sú oblasti, ktoré sú menej obývané a vodovod tam nie je dotiahnutý. Takisto niektoré pozemky nemajú možnosť napojenia na obecný vodovod. Aj v takýchto prípadoch je však pozemok vhodný na stavbu. Rýchlo to vyriešite studňou. Studňa je výborný spôsob pre tých, ktorí nemajú možnosť napojiť sa na obecnú vodu alebo jednoducho chcú ušetriť za platbu za vodu. Studňu si môže zriadiť prakticky každý. Nikdy však neviete aká kvalita vody sa nachádza na vašom pozemku.

studňa

Aj s tým vám pomôže vodaservis.sk. Voda, ktorá sa nachádza v studni nie je hneď vhodná na pitie a preto je potrebná dezinfekciu. Dezinfekcia prebieha za prítomnosti UV lampy a zbaví vašu vodu nežiadúcich prítomných baktérií. Už vám nič nebráni v tom používať studničnú vodu na každodenné pitie. Využite aj vy možnosť dezinfekcie vody v studni od vodaservis.sk. Pretože nezabúdajte, že voda je náš každodenný komfort o ktorý nechcete prísť. Vážme si preto možnosť kvalitnej pitnej vody na pitie.

Vikend v horách

Leto je známe dovolenkou v zahraničí. Počas voľna sa väčšina Slovákov vyberie na dovolenku do tepla k moru alebo na poznávací zájazd do jednej z metropol. No Slovensko vám má tiež čo ponúknuť. Či už na jar, v lete, počas jesene, ale aj v zime. Na Slovensku máme mnoho nádherných miest a prírody, ktoré by mal spoznávať každý Slovák.

Dovolenka na Slovensku

Ak nechcete cestovať ďaleko, ale chcete si užiť nejaký čas mimo domova, na Slovensku máte veľa možností. Môžete navštíviť kúpele, môžete objavovať zaujímavé mestá a najčastejšie navštevované sú samozrejme naše hory.

wellness pobyt

Wellness pobyty na Slovensku

Keď sa vydáte na dovolenku na Slovensku, rozhodne by ste si mali užiť aj wellness. Na pobyte po Slovensku nesedíme celý deň na hoteli. Chodíme po pamiatkach, robíme turistiku, navštevujete atrakcie. A nie je nič lepšie ako si užiť večer chvíľu pohody. Oddych v podobe wellnessu by si mal dopriať každý. A pravidelne. Slovensko je bohaté na kúpele, aquaparky, a wellness, kde môžete zrelaxovať. Či už celodenné alebo na pár hodín. Slovensko je známe aj hotelmi, ktoré vám v cene pobytu ponúkajú neobmedzený vstup do wellness centra. Typické je to najmä pre horské hotely.

wellness

Lokality ako Tatry, Donovaly, Orava, sú vybavené kvalitnými hotelovými centrami, ktoré sa snažia zabezpečiť návštevníkom ten najlepší servis. Wellness v takýchto hoteloch vám ponúka vstup do jedného či viacerých bazénov. V niektorých prípadoch má hotel aj vonkajší vyhrievaný bazén, čo určite oceníte v zime. V zasnežených Tatrách sa v bazéne s výhľadom na štíty budete cítiť ako v rozprávke. Taktiež je veľkým hitom saunový svet. Po celodennom poznávaní vám infra či mentolová sauna urobia určite dobre. Kde nájsť dobrý wellness pobyt na Slovensku? Na travelguide.sk. Navštívte stránku travelguide.sk a vyberte si svoj relax ešte dnes.

Ako skončiť s lenivosťou?

Lenivosť je bežná vec, a prejavuje sa u každého. Nie je to choroba a však často krát končí stresom z nestíhania alebo depresiami. Chceli by ste sa začať učiť, chceli by ste začať cvičiť ale vám sa proste nechce?

lenost
 
Skôr ako niečo spravíte, napíšte si to na papier. Napíšte si nejaké úlohy na nasledujúci deň a pokiaľ to nedodržíte, doprajte si nejaký trest. Buďte na seba prísny. Máte ísť cvičiť aby ste zhodili nejaké to kilo ale vy ste nešli? Zabudnite na ten koláč skrytý vo vašej chladničke. Chceli by ste sa učiť ale zabudli ste na to? Zabudnite na celovečerné surfovanie pri internete.

medvěd
 
 Lenivosť je vec, ktorá sa da prekonať len vlastnou vôľou. Vstúpte si do mysle, a snažte sa nájsť dobrú motiváciu pre vaše činnosti. Ako povedal Arnold Schwarzenegger „nemôžeš liezť po rebríku úspechu s rukami vo vreckách“. Musíte sa prekonať, musíte nájsť tu motiváciu postaviť sa. A viete prečo? Pretože prejde nejaký čas a vy sa pozriete naspäť a poviete si, prečo som sa nesnažil viac? Prečo som pre to niečo nespravil keď som mohol? Ostanú vám len depresie za ktoré si môžete sami. Nikto vám s tým nepomôže. Ste len vy. Ste sám proti všetkému a je len na vás, či budete stáť v čele s úspešnými alebo budete neviditeľný pre svet s lenivými. Verte si, nezáleží na tom ako vyzeráte, koľko máte rokov alebo či ste muž alebo žena. Všetko je len v hlave a pokiaľ veríte že niečo dokážete, dokážete to.
 
 Chcete predsa žiť vaše sny a nie ich len snívať. Verte, že všetko čo pre to spravíte stojí zato. Všetka tá námaha sa na konci aj tak vyplatí a vy budete mať ten víťazný úsmev na tvári ktorý vás bude robiť šťastným po zvyšok života. Áno, každý zomrie, ale je na vás či zomriete šťastní a budete žiť svoj život naplno, alebo zomriete v tom, že ste svoj život iba prežili a všetky tie šance ktoré sa vám naskytovali, ste zahodili.

Outplacement ako nástroj pomoci prepusteným zamestnancom


Outplacement je moderný nástroj, ktorý poskytuje podporu a pomoc prepusteným zamestnancom. Táto pomoc sa môže uskutočňovať prostredníctvom externých firiem – špecializovaných konzultantov a poradenských služieb alebo priamo zamestnávateľom.

školení

Strata zamestnania so sebou prináša nemalé problémy, človek sa zrazu cíti zbytočným a bezcenným. Nájsť si nové zamestnanie nie je jednoduché, hlavne keď máte odpracované viac rokov v jednej firme a nemáte dostatočné znalosti o trhu práce.
Outplacement ako nástroj pomoci nie je len o tom, aby konzultanti pomohli prepusteným zamestnancom pri hľadaní novej práce, ale aj o tom, aby sa nadbytoční zamestnanci vyrovnali s duševným otrasom spôsobeným skončením pracovného pomeru.

Cieľom outplacementu je pomôcť prepusteným zamestnancom zvládnuť prechodné nepriaznivé obdobie ako aj identifikácia ich silných stránok, čo prispieva k lepšiemu zvládnutiu budúcich výberových procesov.
 
Výhody outplacementu
Outplacement sa stáva normou v moderných spoločnostiach, čo signalizuje vysokú úroveň ľudí pri riadení ľudských zdrojov. Táto služba prináša množstvo výhod v podobe zvýšenia firemnej kultúry ako aj „imidžu“ firmy, v preukázaní zodpovednosti za svojich zamestnancov ako aj v zmiernení negatívnych dôsledkov prepúšťania. V neposlednom rade z dlhodobého hľadiska prinesie outplacement firmám výhodu v podobe úspory mzdových nákladov za prepustených zamestnancov.

skupina

Nevýhody outplacementu
Outplacement predstavuje pre zamestnávateľov nevýhodu v podobe zvýšených nákladov na odstupné nad rámec zákona, na konzultačné služby či rekvalifikačné kurzy. Nevýhodou môže byť aj problém nájsť tých správnych a kvalifikovaných špecialistov.
 
Outplacement v slovenských firmách
Napriek uvedeným výhodám na Slovensku outplacement proces predstavuje nový fenomén, ktorý nie je slovenskými firmami veľmi využívaný. Svedčí o tom aj nedávno vykonaný výskum z roku 2017,  pri ktorom autori medzinárodného vedeckého časopisu „Mladá veda“ na vybranej vzorke respondentov skúmali, či outplacement ako forma pomoci sa v slovenských firmách uplatňuje alebo nie. Výsledky výskumu poukazujú na veľmi nízke uplatnenie outplacementu v slovenských firmách, nakoľko až 73 % respondentov túto službu nevyužíva. Predpokladám, že dôvodom nízkeho využitia outplacementu v slovenských firmách sú nedokonalé informáciezamestnávateľov o výhodách tohto procesu.

Využívate asistenčné služby?


Donedávna boli tieto služby veľmi málo využívané, no dnes ich ľudia využívajú čoraz častejšie. Asistenčnú službu volajú pri problémoch s nepojazdným autami, ale aj pri zdravotných ťažkostiach na dovolenke v zahraničí a pri haváriách v domácnosti.

nehoda

Najčastejšie si motoristi privolajú pomoc k nepojazdnému vozidlu. Často sú to prepichnuté pneumatiky a v zimných mesiacoch aj problémy so štartovaním vinou vybitých batérií alebo nehody na zľadovatených vozovkách. V lete potom asistenčné spoločnosti najčastejšie riešia problémy vodičov, ktorí sa vydali vlastným autom na dovolenku do zahraničia. Viac ako štvrtinu udalostí na cestách vyriešia privolaní technici na mieste, bohužiaľ vo väčšine prípadov je nevyhnutný profesionálny odvoz do autoservisu.

vařič

Zhruba pätinu z celkového počtu pomocných zásahov predstavuje pomoc slovenským turistom so zdravotnými problémami v zahraničí. V obľúbených turistických destináciách, medzi ktoré patrí napríklad Česká republika, Chorvátsko, Taliansko, Grécko, Turecko alebo Egypt, pomáhajú asistenční pracovníci pri ošetrení klientov v zdravotníckych zariadeniach. Stále častejšie treba riešiť aj prípady asistencií v exotickejších destináciách, predovšetkým v Thajsku a Indonézii. Tu bohužiaľ asistujú aj pri vážnejších dopravných nehodách na skútroch a iných dopravných prostriedkoch.

operace

Medziročne narastajú prípady tzv. domácej asistencie, teda privolanie remeselníka k havárii v domácnosti. Štatistiky ukazujú, že počet pomocných zásahov je v medziročnom porovnaní o viac ako tretinu vyšší. Najčastejšie ich ľudia volajú k havárii vody, plynu či elektriny v domácnosti. V oblasti asistenčnej pomoci získavajú na popularite aj zásahy pri problémoch s počítačom. Klienti majú záujem najmä o pomoc pri problémoch s prihlásením do počítača, pri úniku alebo strate údajov a zavírení počítača. 

Držte sa svojich snov

Každý malý chlapec má svoje vlastné predstavy o tom, ako má vyzerať jeho život. Je jasné, že nech sa deje čokoľvek, každý z nás by si mal pamätať svoje detské sny. Ale verte tomu, že nakoniec sú to presne veci, na ktoré by ste sa vždy pamätať mali. Detské sny sú úžasné a nakoniec je to presne niečo, čo je pre vás úžasné a na čo musíte mať vždy spadnuté. Nemali by ste ich odsúvať ako niečo, čo je nesplniteľné. A veľmi dobre viete, o čom často snívajú malí chlapci? O tom, že budú vojaci, policajti, možno aj smetiari či hasiči. Takže prečo by ste sa nemohli toho držať?

hasiči
 
Asi vás budú od toho odhovárať ako všetkých, ktorí robia v službách. Ale predsa len sa každú chvíľu môžete rozhodnúť, že zmeníte svoje zamestnanie. Verte tomu, že nakoniec je to presne pre vás a nakoniec to bude niečo, čo vás dorazí. Aj keď je jasné, čo je okolo vás, že vás to ovplyvňuje a že je smutné, že v nás často aj rodičia zabíjajú chuť dosiahnuť svoje sny. Nakoniec budete aj tak najšťastnejší, keď sa vám niečo splní a keď to pre vás bude fajn. Je to pre vás naozaj veľmi podstatné a dôležité.
 
hašení

Takže, buďte si istý, že nech sa deje čokoľvek, vaše sny sú dôležité. A vaša práca? Tá by pre vás mala byť všetkým. A možno nájdete svoj osud vtedy, keď sa zameriate na služby. Keď sa rozhodnete, že nájdete všetko, čo je pre vás výborné. Alebo napríklad vtedy, keď začnete robiť hasiča a pomáhať ľuďom. Lebo služby nie sú len o kaderníctve a o tom, že chcete mať manikúru. Je to aj o tom, že zachraňujete ľudí ako vojaci či ako hasiči a pomáhate ako policajti, sestričky v nemocnici. To všetko zahŕňa služby a je úžasné, že nech sa deje čokoľvek, je to v prvom rade o vás. Aj keď je to o vás naozaj, tak sa môžete zamerať aj na to, že všetky veci sú vážne podstatné, keď im dáte možnosť. A je to hlavne o tom, ako sa naozaj rozhodnete a čo ste preto schopný urobiť.

Aké následky má exekúcia pri bezpodielovom spoluvlastníctve manželov?

Bezpodielové spoluvlastníctvo manželov, skratkou označované ako BSM, je typom vlastníctva, ktoré vzniká uzatvorením manželstva, pričom jeho prípadný zánik je takisto naviazaný na existenciu manželského vzťahu, a teda zaniká rozvodom. Pri bezpodielovom vlastníctve sa stáva majetok, nadobudnutý počas manželstva, spoločným pre oboch partnerov manželského vzťahu, a to bez špecifikácie akýchkoľvek podielov ako je to pri vlastníctve podielovom.

nesplácení dluhů

Slovenská legislatíva pritom neponúka možnosti predmanželskej právnej úpravy ako v prípade západných krajín, ktorou by sa manželia spoločného vlastníctva vopred zriekli. Existujú však zákonné možnosti, ktoré je možno uplatniť v priebehu trvania bezpodielového spoluvlastníctva, a to prostredníctvom dohôd umožňujúcich modifikáciu bezpodielového spoluvlastníctva. Rámec predmetných dohôd je ohraničený na možnosť vytvorenia dohody o zúžení alebo rozšírení BSM, či dohody o vzniku bezpodielového spoluvlastníctva platného ku dňu zániku manželstva. Čo je však podstatné, bezpodielové spoluvlastníctvo manželov je možné aj zrušiť, pokiaľ je dôvodom návrhu na zrušenie podnikateľská činnosť jedného z manželov.

Táto možnosť je legislatívne uplatniteľná predovšetkým z dôvodu ochrany majetku, nakoľko je pri podnikaní zvýšená pravdepodobnosť tvorby dlhov a následné vymáhanie vzniknutej pohľadávky, ktorá by mohla ovplyvniť majetkové pomery rodiny. I napriek tomu, že existujú zákonné možnosti, ktoré sú do určitej miery nápomocné pre druhého z manželov – nepodnikateľa a toho, ktorý nie je tvorcom dlhov, je zrejmé, že nie v každom prípade je možné vopred kritickej situácií zabrániť. Nie len z dôvodu zvýšenej dôvery voči manželovi, ale aj z nedostatočných znalostí právneho rozsahu či iných opodstatnených dôvodov však môže nastať situácia, kedy sa jeden z manželov dostane do exekúcie, avšak právna ochrana vo forme zrušenia alebo zúženia nebola realizovaná. V takomto štádiu je následne potrebné poznať podmienky, ktoré je potrebné splniť pre to, aby mohlo byť vymáhanie pohľadávky a jej uspokojenie realizované zo spoločného majetku manželov. Na strane druhej, znalosť tohto rámca umožňuje pre manžela, ktorý túto situáciu nespôsobil, ochrániť svoj majetok, ktorý patrí do jeho osobného výlučného vlastníctva.

soud

Všeobecná úprava BSM v Občianskom zákonníku zahŕňa nielen identifikáciu tohto typu vlastníctva, ale aj možnosti uspokojenia veriteľa v prípade vzniku dlhov jednému z manželov. Na základe tejto úpravy môže veriteľ uspokojiť svoju pohľadávku nielen z majetku manžela, ktorý sa stal jeho dlžníkom, ale aj zo spoločného majetku, ktorý je súčasťou bezpodielového spoluvlastníctva manželov.

Nakoľko sa však jedná o pomerne komplikovaný postup, možnosť jeho uplatnenia podnecujú dve zásady. A teda, pokiaľ by mala byť pohľadávka veriteľa uspokojená zo spoločného majetku oboch manželov, jej vznik by musel nastať počas trvania manželstva a zároveň by musel majetok podliehajúci exekúcií v čase vydania rozhodnutia patriť do bezpodielového spoluvlastníctva manželov. Pokiaľ sú tieto dve podmienky splnené, veriteľ môže vymáhať pohľadávku i zo spoločného majetku manželov. Možnosti veriteľa vymáhať pohľadávku teoreticky neovplyvňuje ani prebiehajúci rozvod. V tomto smere treba brať do úvahy takisto určité náležitosti. Majetok z bezpodielového spoluvlastníctva nie je chránený len vtedy, ak jeho vysporiadanie nastalo až po začatí exekučného konania. Pokiaľ bol však majetok vysporiadaný ešte pred tým, možnosti vymáhania pohľadávky a jej uspokojenie zo spoločného majetku budú značne minimalizované.

spravedlnost

V každom prípade, pokiaľ sú splnené vyššie uvedené podmienky, pre veriteľa vzniká väčšia pravdepodobnosť uspokojenia pohľadávky, nakoľko i exekútor má právo nariadiť vykonanie exekúcie predajom spoločného majetku bez súhlasu druhého manžela. Okrem uvedeného sú napadnuteľné i ďalšie kroky, ktoré sa manželia snažia častokrát realizovať v záujme ochrániť svoj majetok. Jedným z týchto krokov je prevod majetku vo forme jeho darovania blízkej osobe. Takýto prevod je nesporný iba v tom prípade, pokiaľ bol majetok darovaný v dobe prevyšujúcej spätnú lehotu troch rokov. A teda, pokiaľ by manželia darovali svoj majetok po začatí exekúcie, ich snaha o ochranu majetku by bola absolútne márna, a dokonca by sa mohlo jednať i o trestný čin účelového poškodzovania veriteľa.

Ako i z uvedeného vyplýva, v prípade väčších dlhov, ktoré vznikli jednému z manželov, býva exekúcia pri bezpodielovom spoluvlastníctve častokrát jedinou možnosťou uspokojenia veriteľa. Je pritom prirodzené, že manželia, ktorí sa do tejto situácie dostali, maximalizujú svoje úsilie pre ochranu majetku, a to i viacerými spôsobmi, ktoré môže poškodiť veriteľa. Práve i z toho dôvodu je potrebné sledovať a do určitej miery predpovedať konanie dlžníka a zabrániť tak vzniku rôznych manévrov, ktoré by veriteľa ukrátili. I následne odporovanie a právna argumentácia je veľmi podstatná. Vzhľadom na to, že vymáhanie takejto pohľadávky predstavuje obzvlášť náročný proces, veriteľ by mal konať radikálne a zveriť vymáhanie svojej pohľadávky skúseným odborníkom. Na vymáhanie pohľadávok, ktorých uspokojenie plynie z BSM je overeným odborníkom spoločnosť Claims Collection.

Spoločnosť Claims Collection sa zameriava na profesionálne vymáhanie pohľadávok a poskytuje kvalitný servis pre klientov, na základe čoho za obdobie svojho pôsobenia pomohla širokému spektru klientov a ich pohľadávky úspešne vymohla. Navyše, v rámci svojich služieb táto vymáhacia spoločnosť ponúka i bezplatné posúdenie pohľadávky, na základe čoho zistíte, aké máte možnosti a predpokladanú úspešnosť uspokojenia svojej pohľadávky. Neodkladajte riešenie na zajtra a kontaktujte tím odborníkov z Claims Collection ešte dnes.

Fotografie lusknutím prsta online

Inovácie vďaka technológiám prichádzajú do nášho života, vďaka čomu nám uľahčujú život a naše každodenné fungovanie. Už si nemusíme nahrávať fotky na kľúč a ísť dať tlačiť osobne alebo nemusíme doniesť film a nechať si fotky vyvolať. Vďaka našej stránke fotkyzababku máte tento problém vyriešený lusknutím prsta a my sa postaráme o to, aby ste nemali zbytočné starosti s tlac fotografií online.

tlac fotografii online

Zachovať si spomienky, ktoré si môžete bezpečne uschovať. Nemusíte sa báť, že sa vám pokazí telefón alebo počítač a prídete o tieto vzácne zachytené momenty s vašou rodinou alebo priateľmi. Uschovajte si ich do katalógu alebo si nechajte urobiť fotoknihu. Fotokniha je aj skvelým darčekom pre človeka, na ktorom vám záleží. Spolu sa môžete rozpamätať na vaše spoločne strávené chvíle, na momenty plné smiechu i sĺz. Nič nie je viac ako originálny darček pre človeka, ktorého ľúbite a chcete mu to dať najavo.

AKO TO FUNGUJE?
Jednoducho pár klikmi nahráte fotky do našej stránky a my ich vytlačíme a pošleme až ku vám domov. Na výber máte z mnohých možností. Vyberiete si rozmer a typ papiera, na ktorý si fotky chcete nechať vytlačiť. Ponúkame skutočne bezkonkurenčné ceny na trhu. Dodanie je veľmi rýchle, zvyčajne sa pohybuje okolo dvoch alebo troch dní. Záleží ale aj od rôznych situácií, a to či prebehla platba v poriadku alebo či sa nestala nejaká systémová chyba.

tlac fotografii online

Kvalita našich služieb je bezpochýb jedna z najlepších na trhu. Fotky máte v rovnakej kvalite, ako na ukážke. Nemusíte sa báť nepríjemných prekvapení v podobe nekvalitných, rozmazaných a škaredých fotiek. Tým by ste nepotešili ani seba a ani ostatných. Za naše služby a fotky dáme ruky do ohňa! Neváhajte a objednajte si tie najkvalitnejšie fotky za najlepšiu cenu u nás na našej stránke. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Nič nie je pre nás dôležitejšie.

Sexuálne uspokojenie

V dnešnej dobe rýchleho,,života,, si častokrát hlavne mladý neuvedomujú ako čas plynie. Každodenné povinnosti nedovoľujú povoliť a hnanie sa za úspechom nás častokrát môže oslepiť na toľko, až si neskoro uvedomíme, že náš intímny život zaostal. Mnohý z toho ostanú frustrovaný, nemajú partnera, či životnú partnerku, no sexuálne potreby to neuspokojí. Práve pre Vás je tu privatportal.sk kde si môžete nájsť partnerku podľa svojich prianí a predstáv.

sexuálne hranie

Partnerku, ktorá tu bude pre Vás v čase, kedy vy budete chcieť a teda v čase, ktorý Vám bude vyhovovať. Už nemusíte ostať bez uspokojených sexuálnych potrieb zaplavený povinnosťami a vytúženými cieľmi. Tu si môžete dať,,stopku,, a prísť na nové myšlienky, bez akéhokoľvek vysvetľovania a bez viazania sa. Sex priváty Vám poskytnú dostatok priestoru alebo času na to, aby ste si vy mohli oddýchnuť a vypustiť svoje sexuálne predstavy naplno.

sexi póza

Sex priváty sú útulné a príjemné prostredím, sú určené výhradne pre sexuálne radovánky a intímne chvíle. Poskytujú dostatok diskrétnosti a teda vy sa tak bez obáv môžete zaoberať svojimi vytúženými a neukojenými sexuálnymi predstavami. Na privatportal.sk nájdete množstvo inzerátov zameraných na sexuálne služby v rámci celého Slovenska a preto či už ste z veľkomesta alebo z dediny či malého mestečka, neváhajte a nájdite si ten svoj privát. Krásne a milé slečny ale aj skúsené dámy Vás radi privítajú a potešia tak, ako si to vy budete priať. Samozrejme sexuálnych praktík je obrovské množstvo, no vzájomnou konverzáciou ľahko dosiahnete to svoje vytúžené. Taktiež sa tu môžete spokojne oddávať príjemným masážam zameraným práve na tie najintímnejšie časti Vášho tela, ktoré si kľudne môžete zakončiť príjemným a kvalitným sexom. Oddýchnite si a spoznajte okrem povinností aj rozkoš. Tá Vám dodá mnoho nových síl a nabije Vás novou energiou, čo Vám výrazne napomôže zdolávať každodenné prekážky s nadhľadom.