Vikend v horách

Leto je známe dovolenkou v zahraničí. Počas voľna sa väčšina Slovákov vyberie na dovolenku do tepla k moru alebo na poznávací zájazd do jednej z metropol. No Slovensko vám má tiež čo ponúknuť. Či už na jar, v lete, počas jesene, ale aj v zime. Na Slovensku máme mnoho nádherných miest a prírody, ktoré by mal spoznávať každý Slovák.

Dovolenka na Slovensku

Ak nechcete cestovať ďaleko, ale chcete si užiť nejaký čas mimo domova, na Slovensku máte veľa možností. Môžete navštíviť kúpele, môžete objavovať zaujímavé mestá a najčastejšie navštevované sú samozrejme naše hory.

wellness pobyt

Wellness pobyty na Slovensku

Keď sa vydáte na dovolenku na Slovensku, rozhodne by ste si mali užiť aj wellness. Na pobyte po Slovensku nesedíme celý deň na hoteli. Chodíme po pamiatkach, robíme turistiku, navštevujete atrakcie. A nie je nič lepšie ako si užiť večer chvíľu pohody. Oddych v podobe wellnessu by si mal dopriať každý. A pravidelne. Slovensko je bohaté na kúpele, aquaparky, a wellness, kde môžete zrelaxovať. Či už celodenné alebo na pár hodín. Slovensko je známe aj hotelmi, ktoré vám v cene pobytu ponúkajú neobmedzený vstup do wellness centra. Typické je to najmä pre horské hotely.

wellness

Lokality ako Tatry, Donovaly, Orava, sú vybavené kvalitnými hotelovými centrami, ktoré sa snažia zabezpečiť návštevníkom ten najlepší servis. Wellness v takýchto hoteloch vám ponúka vstup do jedného či viacerých bazénov. V niektorých prípadoch má hotel aj vonkajší vyhrievaný bazén, čo určite oceníte v zime. V zasnežených Tatrách sa v bazéne s výhľadom na štíty budete cítiť ako v rozprávke. Taktiež je veľkým hitom saunový svet. Po celodennom poznávaní vám infra či mentolová sauna urobia určite dobre. Kde nájsť dobrý wellness pobyt na Slovensku? Na travelguide.sk. Navštívte stránku travelguide.sk a vyberte si svoj relax ešte dnes.