LED žiarovky pre Vás

Tma. Je upokojujúca, je žiadúca pri spánku a odpočinku. Ale ak chcete žiť, zabávať sa či pracovať a byť aktívny aj počas noci, ponúkame Vám LED žiarovky G9. Žiarovky sú dôležitým artiklom pre náš život, sú zdrojom svetla v domácnostiach na pracoviskách a všade tam, kde potrebujete byť aktívny. Najviac ich využívame počas jesenných dní a v zime. LED žiarovky G9 Vám prinesú potrebný svetelný tok a svietivosť, ktorú potrebujete. Okrem dobrej svietivosti majú mnoho ďalších výhod.

tma svetlo

Okrem dlhej životnosti (až 50 000 hodín), stojí za spomenutie aj veľmi nízka spotreba elektrickej energie, takže sú vysoko úsporné, čím majú vysokú energickú efektívnosť(úspora energie až 85% ), sú odolné voči vonkajším vplyvom, majú vysoký index podania farieb, sú ekologické voči životnému prostrediu, po zapnutí Vám ponúkajú až 100% svietivosť, vylučujú nulové UV žiarenie, majú nulový obsah ortute. Je možnosť vybrať si z troch farebných variácií. Studená biela, Neutrálna biela a teplá biela. Pri rozhodovaní, akú žiarovku si kúpiť, Vám odporúčame sústrediť sa na takzvané parametre: farba svetla, príkon, pätica, technológia, tvar, veľkosť a v neposlednom rade uhol svietenia. Z radu LED žiaroviek G9 Vám ponúkame nasledovné varianty. LED žiarovka G9 230V 2,5W, LED žiarovka G9 230V 4W a LED žiarovka G9 230V 7W. Všetky tieto druhy je možné zakúpiť si v troch základných farebných variantoch.

žiarovky svietia

Studená biela, neutrálna biela a teplá biela. Odporúčame Vám zamerať sa okrem už spomenutých iných parametrov aj na cieľové umiestnenie využívania daných LED žiaroviek. Je dôležité vyberať farebnú variantu podľa využitia v danej miestnosti. Ak potrebujete v miestnosti byť aktívny, zamerať sa na vykonávanú prácu, odporúčame Vám vybrať si farebnú variantu Studená biela. Ak si chcete užívať príjemné posedenie v miestnosti ako je napríklad obývačka, alebo oddychová spoločenská miestnosť, zvoľte si farebný variant Teplá biela. Ponúka príjemnú nerušivú svietivosť. No ak miestnosti využívate všestranne, aktívne aj na relax zároveň, potom Vám odporúčame farebnú variantu Neutrálnu bielu.