Moderná matcha

Matcha sú lístky zeleného čaju pochádzajúce priamo z Japonska. Ale nie je to hocijaký zelený čaj. Je silný, kvalitný a plný antioxidantov. Pokiaľ ste počuli o priaznivých účinkoch zeleného čaju na vaše zdravie, matcha ma mnohonásobne vyššie účinky. Pôsobí blahodarne na naše trávenie, imunitný systém a cievnu sústavu. Jedna šálka Matcha čaju alebo latté denne a vaše zdravie sa vám poďakuje.

matcha latte

Ako si môžete pripraviť matchu?

Matcha sa dá kúpiť v podobe prášku. Matcha prášok je zelenej farby silnej chuti a vône. Prípravu prášku môžete zvoliť v podobe čaju, kedy sa Matcha prášok zaleje klasicky vodou. Nie však horúcou. Pre správnu prípravu použité 60-70 stupňovú vodu na zaliatie Matcha prášku. Pre lepšiu chuť môžete čaj osladiť. V prípade Matcha latte sa na prípravu použije mlieko. A to na teplý ale aj studený spôsob. Ak máte chuť na klasickú teplú kávu Matcha prášok zalejte teplým naplnenými mliekom. V prípade studeného Matcha latte môžete do pohára okrem mlieka a Matcha prášku použiť aj ľad. Matcha latte si spríjemnite aj pridaním javorového sirupu, medu či iného sladidla.

matcha

Matcha prášok či už v podobe čaju alebo latte je veľmi obľúbený nápoj. Okrem dobrej chuti, matchu si môžete užiť v kaviarni s kamarátkou, alebo si môžete pripravovať matchu každý deň aj doma. Stačí vám na to prášok, ktorý je ľahko dostupný. Kvalitné Matcha produkty môžete nájsť na internetovej stránke totalvital.sk. Totalvital.sk vám ponúka množstvo produktov pre vaše zdravie. Okrem matcha čaju a matcha latte si môžete vybrať z množstva bio produktov, ktoré budú udržiavať vaše telo v kondícii. Navštívte aj vy internetovú stránku totalvital.sk a vyberte si svoj kvalitný, chutný Matcha prášok na čaj alebo latte ešte dnes. Stačí málo čo môžete pre svoje zdravie urobiť. Preto neváhajte a doprajte si Matcha čaj každý deň.