Bude zima, bude mráz

Hoci bude ťažké privítať jeseň a to z viacerých dôvodov – prichádza škola, hromada povinností pre študentov, a pre nás všetkých jeseň to znamená aj postupnú zmenu šatníka, odloženie letných šiat, kraťasov a krátkych tričiek. Namiesto toho začať nosiť možno menej atraktívne či ľahké oblečenie. Je načase vytiahnuť dlhé svetre, roláky, dlhé nohavice, v čom sa niekedy cítime príliš nababušení.

zima


Ale aj v zimnom období módni návrhári prichádzajú s množstvom nápadov. To pre nás znamená, že existujú spôsoby ako stále vyzerať dobre, ako sa nevzdať dobré pocitu zo seba a stále vyzerať dobre a sebavedomo. Pre nich je každá jesenno-zimná sezóna výzvou. Módne domy musia každú zimu prísť s niečím novým a sviežim. Veľa ľudí, ktoré tie trendy sleduje sa inšpiruje, a dokonca je ochotných aj celý svoj šatník vymeniť len na jednu sezónu.

Pokiaľ medzi týchto ľudí ale nepatríte, máme pre Vás pár rád ako túto zimu môžete vyzerať in a stále nosiť to, čo rok predtým.

sníh


1.       Dobrá, teplá bunda

Tá  je v zime základ, a to Vám povie každý. Teplé bundy nenosíme len na športové aktivity, ale  aj na každý deň. Ak však nechcete vyzerať príliš nudne, ležérne či športovo, stačí si len vybrať . nejakú v pestrých farbách, možno prejsť aj na športovo-elegantnú. Áno, a ešte lepšie bude, ak to bude páperová.


2.       Sukne nie sú odpísané

Ženy majú vsugerované, že sa musia cez toto obdobie úplne zriecť všetkých šiat a sukní, ktoré im pomáhajú cítiť sa príjemne žensky. Ešte stále však máte pár šiat s dlhým rukávom alebo z teplejších materiálov. Sukne takisto netreba odkladať, nikde nie je napísané, že musíte prejsť strikte k noseniu nohavíc. Okrem toho v kombinácií s teplým a štýlovým svetrom, môžete vytvoriť niečo veľmi príjemné, ženské aj teplé!


3.        Zamat na zimu

Zamat ako materiál je veľmi dobrý materiál, vyvoláva pocit tepla, na dotyk je tiež hebký a príjemný. Tento rok budú frčať šaty aj bundy z tohto materiálu a opäť – v pestrých farbách.


4.       Kvety a farebné aplikácie

Možno nezvyčajné, no stále sa bavíme o jesenno-zimnom období a ich použiti na zimných bundách či svetroch Vám môžu len spestriť aj toto ročné obdobie.


5.       Pohodlné svetre a pulóvre

Tie tu sú a budú každú zimu a my sa ich ani nechceme zbaviť! Okrem toho, že sú veľmi pohodlné, zahrejú nás, môžeme si ich zaobstarať v akomkoľvek prevedení. Pestré a žiarivé farby lahodia niektorým, a jednoduché farby ako biela, maslová či telová a sivá, niekomu inému. Stačí si vybrať.

mráz


6.       A opäť je to tu!

Osemdesiate sú už dávno za nami, no móda z tohto obdobia môže inšpirovať módnych návrhárov aj doteraz. A áno, sú to slávne vypchávky na ramenách. Je na vás, či si ich aj vy túto sezónu prisvojíte, no oni budú túto sezónu opäť in.

 
Ak ste mali pochybnosti, čo je in a zahreje – vidíte, že móda sa nedá chladnými teplotami odradiť, a stále vie prísť s niečím novým a atraktívnym. Stačí len trochu citu pre módu, pár trikov a aj zima bude tento rok Vaša!