Najlepšia cena

Orientovať sa a správne si vybrať z množstva tovarov, ktoré obchody ponúkajú, či už ide o kamenný obchod alebo e-shop, niekedy naozaj dá zabrať. Trochu vám s tým pomôžeme a predstavíme jedného z predajcov snowboardov, no nielen tých, ale aj všetkého, čo pri tomto športe budete na svahu potrebovať.

zima

Belda sport
Predstavujeme vám firmu Belda sport, ktorá sa zaoberá predajom príslušenstva a výbavou k zimným športom, v ponuke má dosky za naozaj dobré ceny a, samozrejme, primeranej kvality. Vystrojíte tu celú svoju rodinu, ako muža, ženu, tak aj pre deti v ňom nájdete všetko potrebné, čo si snowboardovanie vyžaduje. Rozhodnúť sa budete musieť pre niektorý zo širokej ponuky dosiek rôznych farieb a s mnohými motívmi od výmyslu sveta. Ceny ponúkaných snowboardov sa pohybujú okolo 300-400 eur za dosku pre muža alebo ženu, čo je slušná suma za kvalitný snowboard. Najlepšiu cenu za dosku, ktorú môžete kúpiť pre deti, ponúka tento obchod a pohybuje sa vo výške od 270 eur.

Možnosť zliav
Predajca poskytuje aj zľavy, ktoré sa môžu vyšplhať až do výšky 30% z ceny snowboardu. Obľúbenou sa stala značka LIBTECH, určená pre mužov, s možnosťou zľavy až 20% z ceny, pre ženy majú tiež ponuku zľavy cca 20% na značku SK8BANANA. No a obisť nemôžeme ani deti, na tie čaká doska zn.CUSTOM SMALLS s možnou zľavou okolo 17% z ceny.

hory

Široký sortiment
Obchod však neponúka len snowboardy, ale nájdete tu možnosť plnej výbavy od oblečenia až po príslušenstvo. Zaobstaráte si tu čiapky, rukavice, topánky, ale aj napríklad vosky, obaly na dosky, gripy, vložky do topánok, okuliare, kukly a ešte mnoho iných doplnkov.
Nákup vám, samozerjme, pripravia, zabalia a doručia priamo na vašu adresu, ak ste si tovar objednávali cez e-shop alebo si nákup môžete vyzdvihnúť osobne priamo v kamennej predajni.
Dúfame, že sme vám dobre poradili a že s výberom, ako aj službami obchodu, ak sa rozhodnete u nich nakupovať, budete spokojní a snowboardovanie si užijete do sýtosti.