Chudnite bez vlčieho hladu

Každá z nás to určite veľmi dobré pozná: pohľad do zrkadla, pri ktorom nás zamrazí, veď tá osoba v ňom predsa nemôžem byť ja! A predsa je to pravda, bohužiaľ, niekedy je také zistenie veľmi nepríjemné a je takmer nad ľudské sily s tým niečo urobiť. Predsavzatia sú fajn, nakoniec, práve sme sa prehúpli do nového roka a isto si ich opäť dávalo mnoho z nás. No od slov k činom je dosť dlhá a ťažká cesta, ale ak sa chceme potešiť z výsledku, musíme pre to aj niečo urobiť. Zmeny sú väčšinou pozitívne, tak sa k nim treba aj postaviť a nedať sa odradiť prípadným prvým neúspechom.

plavec

Nič nie je zadarmo
Kritický pohľad do zrkadla sa radí k tým, čo nás dokáže dosť radikálne nakopnúť a nenechať sa učičíkať. Zabojovať sama so sebou a ísť za svojim cieľom. Jednou z ciest je začať sa hýbať, teda cvičiť. Poviete si, trocha sa poprechádzam, prejdem sa kúsok pešo a všetko bude fajn, ale nie je to také jednoduché. Spoločne s cvičením je dôležité upraviť aj svoje stravovacie návyky, ale asi mnohých teraz nepoteším, pretože toto je ten kameň úrazu. Dokázať sa obmedziť v jedle môže byť pre niekoho veľmi bolestivé, ale, bohužiaľ, zatiaľ nič lepšie a účinnejšie nikto nevymyslel. Vzdať sa milovaných pochúťok nedokáže každý, a preto už existujú na trhu prípravky, ktoré vám v boji s nadbytočnými kilami pomôžu.

tableta

Trocha si pomôžte
Ja som objavila perfektný spaľovač tukov, ktorý mi bránil pociťovať vlčí hlad, a ten som teda pociťovala takmer neustále, hlavne večer. Známym som o svojom novom objave povedala, ale ich postoj bol dosť skeptický, čo je pochopiteľné, keďže sa s takým niečim ešte nestretli a teda sa nemôžu vyjadriť ani k jeho účinkom. No pre človeka, ktorý je rozhodnutý pre seba niečo urobiť, je názor ostatných ľudí nepodstatný, dôležitý ste len vy a to, či sa cítite dobre. Okrem lepšieho pocitu musíte brať do úvahy aj plnenie vášho zámeru, teda chudnutie. Ak to reálne funguje a vy strácate kilá, je to pre vás veľmi motivujúce a podstatné. Bez ohľadu na to, čo si okolie myslí, nevzdávajte sa a vytrvajte, výsledok určite bude stáť za to, nehovoriac o tých závistlivých pohľadoch známych, že ste si išli za svojim cieľom a teraz „žnete úrodu“. Tak veľa trpezlivosti, budete ju potrebovať!