Dômyselné osvetlenie pomocou LED reflektora

LED reflektor a jeho prednosti

Populárne, najmä exteriérové LED reflektory patria k veľmi obľúbeným typom LED osvetlenia, ktoré je v súčasnosti modernou náhradou predchádzajúceho osvetlenia. Podobne ako všetky druhy LED osvetlenia má veľmi dlhú životnosť, dokonale využíva energiu na svetlo, nevytvára zbytočné teplo, je to ekonomická a zároveň aj ekologická forma osvetlenia.

light-959547_640

Led reflektor https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory zaujme navyše vysokou kvalitou, prepracovaným dizajnom, ekonomickou výhodnosťou, ekologickými vlastnosťami a veľmi širokým využitím.

Garáže, kutilské priestory, ťažko dostupné uhly, časti objektov, záhrady, bilboardy, reklamy, historické budovy a mnoho iných foriem využitia je možné pre praktické uplatnenie LED reflektorv. Ponuka sa vyznačuje vynikajúcimi technickými parametrami ako je napríklad hodnota IP krytia – IP 65 – čo v praxi znamená vysokú odolnosť voči prachu a vode.

Vyžarovací uhol, životnosť, typ LED, svetelný tok, konštrukcia, certifikáty…

A iné technické parametre sú dôležité pri správnom výbere LED reflektora. Vyžarovací uhol je dôležitý z pohľadu plošného osvetlenia priestoru – uhol od 120 stupňov je vhodný na osvetlenie väčšej plochy, uhly menšie ako 120 stupňov sú vhodné na bodové osvetlenia a zvýraznenia objektov. Aj ostatné technické parametre si treba dôkladne všímať – hovoria nám o ntenzite osvetlenia, životnosti ale aj ekonomike osvetlenia. Na stránke led reflektor nájdete zaujímavé porovnanie halogénového osvetlenia v porovnaní s LED reflektormi.

architecture-4009696_640

Dizajn, farby osvetlenia a konštrukčný vzhľad

Ponuka je zameraná na biele a čierne LED reflektory s osvetlením vo farbe studenej bielej, teplej alebo neutrálnej bielej, ich tzv. SLIM dizajn sa ľahko uplatní aj ťažko dostupných interiéroch alebo exteriéroch a obľúbené čierne alebo biele prevedenie pôsobí mimoriadne sofistikovane a elegantne.

Vysoká kvalita ponúkaných produktov je zárukou serióznej ponuky, bez kazových výrobkov a so zabezpečením požadovaných parametrov v zmysle platných certifikátov.