Najlepšie festivaly pod holým nebom

Počas leta každý človek túži po nových a krásnych zážitkoch. Sníva o získaní nových priateľov, spoznávaní iných krajín alebo dokonca aj našej krásnej rodnej zeme, ktorú  ešte ani zďaleka nemáme celú prechodenú. Každý z nás uvažuje aj nad tým ako toto krásne ročné obdobie strávi, kam sa vyberie a čo bude robiť. Túžime po peknom teplom počasí, horúcom slnku a dlhých letných večeroch, kedy je vonku ešte dlho do večera krásne vidno. Avšak, nie každého snom je túlať sa po horách a objavovať krásy prírody alebo bádať po histórií tunajších miest, či ležať na pláži pri mori. Sú medzi nami aj takí, ktorí sa milujú naplno baviť, zbožňujú hudbu až do rána a tanec je im blízky tak ako nič iné na svete. Pre tých sú cez leto najvhodnejšie hudobné festivaly. Ale ktoré z nich sú jednoznačne tie najlepšie? Poďme sa na to spoločne všetci pozrieť!

dav.jpg

  1. Rock pod Kameňom. Tento skvelý festival sa koná každoročne v meste Snina a je veľmi obľúbený medzi ľuďmi rôznej vekovej kategórie. Ja sama som sa ho zúčastnila už niekoľkokrát a môžem povedať, že neľutujem. Každým rokom je tento festival lepší a lepší a ponúka skvelú hudbu. Každý z vás si tam zaručene nájde to svoje.
  2. Folklórne festivaly.Týchto festivalov je naozaj skutočne veľa, stačí si len vybrať, na ktorý z nich by ste chceli ísť. Na výber máte z množstva úžasných festivalov, kde môžete stráviť pár dní z vášho leta a urobiť tak svoje prázdniny alebo voľný čas ešte dokonalejším, než je.
  3. Topfest. Tento hudobný festival sa každoročne koná na strednom Považí a je zameraní predovšetkým na rockovú hudbu. Milovníci takéhoto žánru muziky si zaručene prídu na svoje a nebudú ľutovať, že sa rozhodli práve takto stráviť svoje leto.
  4. Pohoda festival.Každoročne sa koná v Trenčíne a vždy sa na ňom vystrieda množstvo skvelých spevákov a hudobných skupín. Ak už sa rozhodnete práve pre tento úžasný festival, nezabudnite navštíviť aj samotné mesto Trenčín, ktoré je krásne a pôvabné.

fanoušci.jpg
Leto je už v plnom prúde, tak neseďte doma, vyberte si ten pravý festival presne pre vás a vyrazte!