Vdýchnite svojim vlasom nový život

Po horúcich letných dňoch, kedy naše vlasy zostali zoslabené a bez života, je načase venovať im zvýšenú pozornosť. Aby sme sa vyhli radikálnym zostrihom poškodených končekov, či celých prameňov u kaderníčky, skúste im najskôr pomôcť  doma. V ponuke nájdeme rôzne výživné kúry, zábaly a masky, ktoré dodajú vlasom lesk a výživu.  Nezabúdajme, že vlasy potrebujú výživu aj zvnútra a preto do svojej stravy je vhodné zaradiť rôzne vitamínové doplnky, najmä vitamín H, E, A, biotín ale aj zinok, ktorý priaznivo ovplyvňuje rast vlasov i nechtov. Dodržiavať zdravú stravu a hlavne pitný režim.zrzka.jpg
Ako posledné východisko hľadáme u kaderníčky vtedy, ak sú naše vlásky poškodené do hĺbky. Kaderníčka nám okrem zostrihu rozštiepených končekov môže poskytnúť kvalitnejší regeneračný zábal či kúru. Farbeniu vlasov a zbytočnému zaťažovaniu, by sme sa mali na začiatku vyhnúť, aby vlasy nezostali poškodené a vysušené ešte viac.
Počas ozdravnej kúry je vhodné používať najmä výrobky na rastlinnej báze, bez zbytočných chemických prípravkov, taktiež minimalizovať používanie žehličky na vlasy a fénovanie horúcim vzduchom. Takto odporúčame nechať vlasy oddychovať aspoň zopár dní.
Ak sú naše vlásky ozdravené a opäť žiaria sviežosťou, leskom a zdravím, môžete sa rozhodnúť pre ďalšiu úpravu, čo sa týka farby alebo zostrihu. Na jeseň budú v móde farby v odtieňoch čoládovo-medenej, gaštanovo-zlatisté, atramentovo čierne .Pre odvážlivejšie dámy naďalej zostáva „in“ aj farba v odtieni svetlofialovej či v odtieni living coral – čo je medovo koralový odtieň. Zostáva len na Vás, ktorý odtieň sa hodí k Vášmu štýlu a osobnosti.rockerka.jpg
Pokiaľ chcete zmenu v strihu, zostávajú i naďalej aktuálne trendy v rovnom long-bobe, či krásnych jemných vlnách. Medzi jesennými trendami so svoje miesto určite nájdu i veselé strapaté drdoly, ale i zaplietané vrkoče v rôznych spôsoboch. Vlasové doplnky odporúčame iba minimálne, ale o to výraznejšie.