Pleťové masky pre dokonalo vyživenú pleť

Dôkladná starostlivosť o pleť zahŕňa aj pravidelné ošetrenie pleťovými maskami. Každodenné čistenie a hydratovanie pleti je z času na čas potrebné doplniť aj o hĺbkovejšiu starostlivosť, aby sme pleti dodali aj potrebné látky k jej správnej obnove a celkovému vzhľadu. Pleťové masky na tvár dodajú našej pleti prirodzený jas, tým že ju hĺbkovo kvalitne ošetria a hydratujú. Dodávajú pleti presne tie potrebné látky, ktoré sú dôležité na to, aby nebola pleť vysušená. Pleť je vďaka nim pružnejšia, čím sa minimalizuje a spomaľuje proces tvorby vrások. Výhodou pleťových masiek na tvár je, že nie je potrebné ich denná aplikácia. K tomu, aby bol ich účinok efektívny je postačujúce nanášať ich na tvár pravidelne 1-2 x týždenne, aby sme dosiahli želaný efekt.

starostlivosť o pokožku

V našej ponuke nájdete pleťové masky s rôznymi účinkami, preto si môžete vybrať práve takú, ktorú potrebujete. V boji s vráskami pre Vás máme protivráskovú pleťovú masku so zlatom a bahnom z Mŕtveho mora, ktorá nielen hĺbkovo vyčistí Vašu pleť, ale aj urýchľuje tvorbu nových buniek a napomáha spomaleniu procesu starnutia a eliminuje pigmentové škvrny. Rovnako účinná je aj naša protivrásková maska so zlatom a kyselinou hyalurónovou, pokožke je po jej aplikácii krásne vypnutá, svieža a doslova žiari. Hydratačná maska na tvár s avokádom Vašu pleť hĺbkovo hydratuje, čím jej dodá pružnosť a sviežosť, zbavuje pleť toxických látok, nečistôt a mastnoty, krásne ju vyhladí a upokojí.

pleťová maska na tvári

Na vypnutie pokožky je vhodná naša pleťová maska s kolagénom známym svojimi účinkami pre tvorbu a objem buniek. Nájdete u nás aj ošetrujúcu čistiacu masku s bahnom z Mŕtveho mora, ktorá pokožku vyhladí, oživí, dodá jej sviežosť, mladistvý a zdravý vzhľad. Pleťové masky na tvár sú vhodné pre všetky typy pleti, o niečo viac ich potrebuje pleť unavená alebo poškodená – živiny a vitamíny z pleťových masiek ju dostanú opäť do formy a rozjasnia ju do krásy.