Spoznajte 3 horúce letné trendy 2020

Neviete sa dočkať na tohtoročné leto? Ešte si na neho budeme musieť chvíľku počkať, no s prípravou môžeme začať už hneď teraz, nie? Ak chcete držať krok s módou a nenechať si ujsť ani jeden jediný módny trend na nastávajúcu letnú sezónu, prinášame vám hneď tri, ktoré môžete toto leto nosiť v rôznych obmenách.

Farebná paleta s pestrofarebnými farbami

1.Glamouuuuuur style!

Štýl so šmrncovne znejúcim názvom, Glamour“, sa dá zjednodušene opísať ako kombinácie nóbl kúskov s lesklom a „high class“ štýlom. Tieto kombinácie budú IN aj toto leto. Nosiť sa budú ako modely pripomínajúce osemdesiate roky, tak vyslovene aktuálne a moderné kúsky. V rámci doplnkom poletí hlavne striebro, zlato a trblietavé kamienky. Strieborne retiazky, náramky, náhrdelníky, prstene, zlaté opasky či náušnice alebo tieto šperky v rôznofarebných kombináciách budú jednoducho stopercentne IN.

Ženy vo farebných kostýmoch na ulici

2.Vzory so vzormi preložené vzormi

Kvety, kocky, krúžky, pásiky, a to všetko pekne pokope, na jednej sukni, tričku alebo nohaviciach. Druhá módna vychytávka tohto leta bude skôr pre tie odvážne. Kombinovanie rôznych vzorov na jednom kúsku oblečenia alebo v rámci celého vášho outfitu, a to i kombinovanie tých vzorov, ktoré sa na prvý pohľad javia ako nekombinovateľne, to proste musíte toto leto nepochybne vyskúšať aj vy!!!

Žena v dioptrických okuliaroch a farebných šatách s kvetmi

3.Farby a farbičky

Nie len kombinovanie vzorov, ale i kombinovanie nekombinovateľných farieb bude toto leto horúcim módnym hitom. Nemusíte sa báť ani zakázaných kombinácií, akými sú napríklad červená s ružovou, oranžová s bielou alebo bordová so zelenou. Čím viac farieb, tým lepšie. Dokonca ani pravidlo troch farieb toto leto nebude absolútne platiť. Jednoducho na seba môžete navešať všetko, po čom vaše srdce piští. Kombinovanie vzorov, farieb a lesknúcich sa doplnkom či šperkov, to je čerešnička na torte, ktorou svoj outfit povýšite o niekoľko levelov vyššie.