Triky a tipy v kuchyni


Mať v kuchyni všetko po ruke je prioritou každého kuchára či kuchárky. Vrenie , pečenie alebo iné prípravy dobrôt si môžete zjednodušiť trikmi v kuchyni ktoré oceníte a možno aj vyskúšate. Poriadok v kuchyni a lepšie organizácia môže byť uľahčená nápadmi ktoré určite stoja za vyskúšanie.
Možno si poviete že všetko sa dá , pokiaľ trochu zainvestujete. Ale na čo zbytočne platiť množstvo peňazí , keď môžete použiť všetko čo máte doma.

nádobí

·         Závesná doska na kuchynské náradie
Je to jednoduché , stačí Vám na to len tenká doska , alebo nijaká latka , na ktorú pripevnite pevné háčiky. Túto dosku potom môžete jednoducho pripevniť na spodok kuchynskej linky a voala , môžete si tam zavesiť kuchynke náradie ktoré môžete jednoducho používať.

pomůcky
 
·         Špeciálne šuplík na sypké potraviny
Radi pečiete , no neviete kam umiestniť sypké suroviny ? Tento nápad sa Vám zapáči . Špeciálny šuplík na sypké potraviny . Možno si poviete že , to mám vysýpať múky do šuplík  ? Nie , Umelé nádoby Vám pomôžu umiestniť všetky sypké potraviny do jedného šuplíka  v kuchynskej linky. Takto budete mať všetko pekne , rozdelene , a môžete piecť bez toho aby ste museli hľadať všetky suroviny ktoré potrebujete.

zelenina
 
·         Závesná miska na odpad
 
Možno som povedal že nebudete potrebovať žiadne peniaze na inováciu Vašej kuchyne. Ale do tohto nápadu investujete pár eur ale za to bude najužitočnejším pomocníkom vo vašej kuchyni. Ide o závesnú misku ktorú stačí len pripevniť ku kuchynskej linke a bordel z vašej linky jednoducho zmizne. Ak ste šúpali cibuli alebo strúhali zemiaky a ostal na Vašej kuchynskej linke bordel , môžete použiť túto misku. Po varení jednoducho posuniete bordel do misky a potom už len  vysypete. Táto závesná kuchynská miska stojí len pár eur a objednať si ju môžete z činí keďže tam vás to vide lacnejšie a tento produkt sa u nás zatiaľ nenachádza.