Ušetrite si viac voľného času pre seba a objednajte si upratovacie služby

Vraví sa, že všade žijú ľudia, je to tak. Aj obyvatelia najodľahlejších kútov tak majú právo na služby a pomoc, aby si mohli uľahčiť a spríjemniť život, napríklad využiť upratovacie služby. V Kežmarku, Spišskej Novej Vsi, Poprade a vo Vysokých Tatrách je to takisto bežná záležitosť, aj tam je možnosť objednať si firmu na upratovanie v rozsahu, na ktorom sa vopred dohodnete.

Rukavice chránia pokožku rúk

Mnohé ženy sa trápia s čistotou domácnosti, upratujú samy, no v mnohých prípadoch je to dosť časovo aj fyzicky náročná činnosť, ktorá zahŕňa umývanie okien, vysávanie, umývanie podlahy, čistenie kúpeľne, WC, plus nejaké špeciálne spôsoby čistenia. No v poslednom období zaznamenávame pokrok v myslení žien, ktoré sa rozhodli pre pomoc a objednávajú si sezónne upratovacie služby. Firma pod názvom GRANT je predstaviteľom takýchto služieb, tie ponúkajú 24 hodín denne, počas víkendov, sviatkov, sú garanciou spoľahlivosti, kvality a zároveň hladam pani na upratovanie poprad všetky vykonávajú diskrétne. Túto činnosť firma vykonáva už od roku 1995, pracujú so zaškolenými pracovníkmi, ktorí sa pred nástupom musia oboznámiť s technológiou vykonávaných prác, samotnými úkonmi, prevádzkovými predpismi a bezpečnosťou pri práci.

Zákazníci si u nich môžu objednať služby v rozsahu:

-umývanie okien

-čistenie kobercov a chemické čistenie podláh

-čistenie čalúneného nábytku

-bežné upratovacie práce

-strojové čistenie priemyselných podláh

Hygienicky čistá kúpeľňa

V súčasnosti už existujú domácnosti, ktoré si služby firmy GRANT objednávajú pravidelne pri upratovaní interiérov, ktoré sa zameriava na:

-umývanie podlahových krytín a zametanie podlahy

-leštenie a utieranie nábytku

-umývanie sklenených obkladov a plôch

-vysávanie kobercov

-umývanie kuchynských a kancelárskych spotrebičov

-upratanie kúpeľní a sociálnych zariadení

-poutieranie zásuviek, vypínačov, radiátorov, svietidiel

-vysypanie odpadkových košov popolníkov, ich umytie

-doplnenie mydiel, toaletného papiera a všetkých hygienických potrieb na sociálnych zariadeniach