Keď je žena neistá


To, že ženy vedia a dokážu byť skutočne odporné tvory je všeobecne známe. Je vám a aj nám všetkým jasné, že ak vie niekto byť hnusný a zákerný, tak je to práve žena. Má na to dôvod? Áno, väčšinou má a to teda skutočne pádny, no napriek tomu sa môže stať, že svoje konania neskôr oľutuje. Preto sú niektoré činy považované za činy z vášne, no nemáme pravdu? Napriek tomu, že ženy vedia byť skutočne hnusné, by sme si mali uvedomiť to, že konajú zvyčajne z dôvodov, ktoré sú prízemné a ktoré sú veľmi často zabudnuteľné. Veď sa nad tým len trochu zamyslite.

příroda
 
Ženy sa správajú hystericky, sú žiarlivé a vedia byť skutočne hnusné, ignorantské a maximálne nervózne. Prečo to tak je? Pretože sa cítia zraniteľné. Žena sama o sebe predsa nikdy nebude hnsuná, kým na to nemá naozaj pádny dôvod. A je to občas na mužovi, že jej ten dôvod dá. Vtedy sa z nej stáva tvor, ktorého nespoznávate. Stáva sa z nej človek, ktorého ste nikdy predtým nevideli, pretože je to zrazu niekto úplne iný. Viete, že je to niekto, koho ste poznali. Ale neistá žena urobí všetko preto, aby zakryla to, že sa tak cíti. Aj za cenu svojho správania, ktoré nemusí byť vhodné.

žena
 
Ženy sa vždy tvária naoko ako silné a veľmi sebavedomé. Je to ich obranná reakcia na všetko, čo sa okolo nich deje. A asi je vám to viac, než len jasné. Musíte myslieť na to, že o ženu sa musíte starať a nezáleží na tom či s ňou chodíte rok, alebo s ňou žijete desať rokov. Vždy sa ku nej musíte správať, ako keby bola vaša princezná, ako keby neexistovala žiadna iná žena okrem nej. Je to pre ňu dôležité. Ak jej to nedáte pocítiť, začne sa správať ako vaša najhoršia nočná mora a možno aj ešte horšie. Ste ochotný toto riskovať? Ste ochotný správať sa takto? Alebo radšej odložíte svoje ego a upokojíte svoju ženu tým, že jej dáte najavo,  že je pre vás skutočne dôležitá?