Nová funkcia na Facebooku


Facebook stále inovuje  a vylepšuje sa. Aj tentokrát nám priniesol inováciu ktorá sa možno bude páčiť ľuďom a možno ani nie. Poďme sa pozrieť na to čo si pre nás nové Facebook pripravil.

 vytištěné fotky
Mať veľa priateľov na Facebooku je možno in. Ale čo ak nechcete aby ste mali všetky príspevky od vašich priateľov ? V takomto prípade sa dá urobiť jedna vec. Môžete blokovať používateľa na 30 dní. V praxi to znamená že môžete zablokovať všetky príspevky a používateľa po dobu 30 dní čiže neuvidíte žiadne príspevky od zablokovaného priateľa na túto dobu. Možno to je aj na niečo dobré, Na to si už musíte urobiť vlastný názor.
 
Niekedy si ľudia povedia že čím viac príspevkov od priateľov tým lepšie pre mňa. Pretože Facebook sa stáva čoraz nudím prostredím pre používateľov. Prečo teda chcem zablokovať používateľa na 30 dní ? Ak vás niekto otravuje Nechcete si vymazať môžete použiť takéto blokovanie.
To však nie je všetko. Túto možnosť si Však môžete nastaviť aj na smartfóne v aplikácii Facebook ale aj na webovej stránke čiže obidvoch rozhraniach. Ten však nie je jasné že ak si zablokujete používateľa napríklad v aplikácii Facebook či bude blokovaný aj na webovej stránke Facebooku. Avšak Toto treba len vyskúšať.
 ikony mobilu
Prvé testovanie prebehlo v decembri minulého roku v Amerike. Či Však je toto blokovanie aj u nás v Európe Koľko je ti na Slovensku nie je zatiaľ známe. Avšak ak si si niečo takéto všimli alebo už máte môžete vyjadriť svoj názor čo si o tejto zmene myslíte. Môj názor je taký že takéto blokovanie je zbytočné. Keď už upravil Facebook príspevky od firiem a podnikateľov a presunulo do prieskumníkov tým pádom sa stal Facebook nudím pretože začal blokovať stránky ktoré boli zaujímavé. Týmto spôsobom sa  zopakuje história. Lepšie povedané že ak začne Čím viac ľudí blokovať príspevky od svojich priateľov Tým menej bude Facebook populárnejší. Používatelia ho budú čoraz menej navštevovať a už to nebude také ako to bolo kedysi. No aj to môže byť na niečo dobré.

Publikováno v Web